KOMPLE TADİLAT TAMİRAT

KOMPLE TADİLAT; Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadromuz; tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon ve satış sonrası hizmetler ile sizin yanınızda.

Eski mutfak tadilatı ya da yeni bir banyo… Karo seramikler veya sımsıcak bir ahşap yer döşemesi… Doğan Dekorasyon’da mutlaka beklentilerinizi aşacak bir çözüm vardır.

Doğan Dekorasyon, müşterileriyle olan ilişkilerini ortaklık seviyesinde kurar. Yaptığı işe büyük özen gösterir ve kötü süprizlere yer vermez. Doğan Dekorasyon’un hedefi; altına imzasını attığı her işle müşterilerini memnun ederek gönüllerini kazanmaktır.

Bir tadilat projesine başlamak ev sahipleri için bazen zor ve karışık hale gelebilir. Doğan Dekorasyon uzman tasarım ve uygulama ekibi sizlere bu projeyi kolaylaştırmak ve sorunlarınızı çözmek için öncelikle ihtiyaçlarınızı dikkatle dinler, bütçenize en uygun tasarım ve uygulamayı gerçekleştirir, sonunda ise projeyi size tam zamanında teslim eder.

Şimdi bize bir email gönderin veya telefon açın, yaşadığınız mekanlar hayallerinizi yansıtsın…

//]]>