canlı sıva nedir,canlı sıva nasıl uygulanır,ankara canlı sıva,Canlı Sıvanın Özellikleri: Canlı Sıva 2.5 – 3 mm kalınlıkta uygulanıp duvar ile iç hava temasını keserek (aynı zamanda nefes alır ) sıcak yada soğuk havayı çok daha uzun süre muhafaza ederek işlev görür . Dünya üzerindeki en yüksek ısı yalıtımı sağlayan madde HAVA’dır. Canlı sıvanın içeriğindeki ana hammadde olan polistrende cm3 başına 6 milyar hava dolu gözenek vardır ve yapısının % 98 i havadır. Canlı sıva yalıtım özeliğini bu şekilde sağlamaktadır. Tavan dahil uygulandığında %50 ısı yalıtımı sağlar.

Özel dokusu sayesindeki ses akustiği ile birlikte % 35 ses yalıtımı sağlar. Aynı zamanda dekoratif olma özelliğinden dolayı konferans salonları, okullar, sinema vb. sosyal mekanlarda çok talep görmektedir.

Ürünün tüm modelleri simlidir ve çok şık mekanlar yaratır. Her türlü ortamda uyum sağlar ve görselliği mükemmeldir.

Ürün duvara uygulandığında mikron seviyedeki dokusu sayesinde nefes alır . Uygulama esnasında yada sonrasında hiçbir koku yoktur. Rahatsız etmeden uygulanır ve kullanılır. Ürün sadece su ile karıstırılarak şeffaf mala ile uygulanır. Uygulama alanının durumuna göre astar uygulaması yapabilirsiniz.

Duvara uyguladığınız canlı sıvanın, mobilya çarpması vs. zarar görmesi durumunda , o bölge sprey su ile ıslatılarak iyice yumusatılır ve plastık mala yada elle düzeltilir. Baska işlem gerektirmez.

Ürünün yumusak dokusu sayesınde elektrık süpürgesi ile temizlenebilme özelliğine sahiptir. Antisitatik özelliği sayesinde toz tutmaz .

Canlı sıva , en az 10 yıl boyunca boya badana gerektirmeden kullanabileceğiniz mekanlar oluşturur ve aynı zamanda taşınabilir özelliği sayesinde taşınsanız bile su ile duvardan söküp yeniden uygulayabilirsiniz, dolayısıyla çok ekonomiktir .

Asbest , silis v.b kanserojen maddeler içermez. Alerjen değildir. Sağlıklı bir üründür. Yumuşak dokusu yayesinde ( özellikle küçük çocuklar için) yaralanmalara karşı koruma sağlar .

//]]>